Cукні З НАТУРАЛЬНЫХ ТКАНИН

Про нас

LETTER K: "Код жіночності"

LETTER K – це український бренд суконь, створений у 2014 році Катериною Турчинською – у минулому топ-менеджеркою у сфері фінансів.

Ідея Катерини в тому, щоб створювати сукні, які відповідають вимогам дрес-коду, але при цьому дозволяють кожній жінці проявити свою жіночність та індивідуальність. Усі сукні об’єднують у собі ці, здавалося б, протилежні якості, підтверджуючи наше незмінне гасло: «Код жіночності».

blank
blank
blank

Будьте справжньою!

Наші сукні створені для того, щоб ви могли проявляти себе кожного дня. Обирайте фасон сукні і колір відповідно до настрою та цілей, які ставить перед вами сьогоднійшній день.

blank

Експериментуйте!

Сукня LETTER K – це базовий предмет гардероба, який легко комбінується з різними аксесуарами, дозволяючи без зусиль змінювати образи і навіть стилі. Сукня, яка підкреслить ваш професіоналізм на важливих ділових переговорах і конференціях. Водночас дозволить відчувати себе жіночною і стильною на побаченні або коктейльній вечірці.

blank
blank
blank

Проявляйте творчість!

Ми впевнені: зовнішнє і внутрішнє завжди прагнуть бути в гармонії. На своє життя можна впливати, змінюючи себе зсередини. І навпаки: зміни зовні викликають глибинні трансформації особистості. Дуже складно віднайти в собі джерело творчості, якщо ви змушені щодня дотримуватися суворих рамок дрес-коду. Але ж місце для творчості є в будь-якій сфері і на будь-якій посаді. Якщо ви підходите до свого образу творчо, то так себе і відчуваєте, стаючи генератором нестандартних, часом геніальних ідей. Тому ми створюємо сукні, які дозволяють вам моделювати оригінальні ділові образи.

blank

Будьте впевненою!

Бездоганна якість тканин та пошиття – наше кредо. Це істина, яка не обговорюється і наявна завжди. У будь-якій ситуації ви виглядатимете бездоганно, якщо ви у нашій сукні! Вона підкреслить ваші стиль, статус і смак!

blank
blank
blank

Підписатися на розсилку